size-washer بهترین اندازه ماشین لباسشویی
وبلاگ

بهترین اندازه ماشین لباسشویی

بهترین اندازه ماشین لباسشویی ، ماشین لباسشویی قدیمی شما دیگر درست و حسابی کار نمی کند. این بدترین خبر نیست، زیرا در حال حاضر لباسشویی هایی با مدل های جدیدتر و با رنگ بندی و امکانات متنوع به بازار آمده اند که زندگی را برای شما ساده تر می کنند، در ادامه با ما همراه باشید…

-تخصصی-ماشین-لباسشویی-بوش بهترین اندازه ماشین لباسشویی

آخرین مدل لباسشویی بوش

در حال حاضر شما می توانید نیازهای شستشو خانواده خود را با انواع لباسشویی های جدیدتر هماهنگ کنید. فزرندان شما ورزش می کنند، بنابراین شما نیاز به یک لباسشویی دارید که بتواند لکه ها را از بین ببرد و برای این کار تنظیمات لازم را داشته باشد. تا بهترین اندازه ماشین لباسشویی را به راحتی انتخاب نمایید.

شما برای شستن لباس های زیر خود زمان زیادی را می گذارید پس چرخه ظریف شویی لباس ها برای شما مهم است، باید لباسشویی را انتخاب کنید که بتواند هم لباس های لکه دار و هم لباس های ظریف و نازک را به خوبی شستشو بدهد.

اما سوال مهمتر این است که ماشین لباسشویی شما چه اندازه ای باید داشته باشد؟ بهترین اندازه ماشین لباسشویی برای خانه شما چقدر است؟ در این نوشته سعی می کنیم به صورت مختصر به این سوال جواب بدهیم.

-لباسشویی-بوش بهترین اندازه ماشین لباسشویی
تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی بوش

بهترین اندازه ماشین لباسشویی

بسیاری از عوامل در تعیین اندازه ماشین لباسشویی اهمیت دارند مثلا اینکه حجم لباس هایی که می خواهید با لباسشویی بشویید چقدر است؟ و چه فضایی از لباسشویی نیاز شما را برآورده می کند؟ برای انتخاب بهترین اندازه ماشین لباسشویی با ما همراه باشید.

به طور میانگین کوچکترین لباسشویی ها 61 سانتی متر عرض دارند و بین 2 تا 4 کیلوگرم لباس در خود جا می دهند. اگر شما در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و تنها یک یا دو نفر در آنجا ساکن هستند، این مدل از لباسشویی برای شما بهترین انتخاب است. ولی اگر بخواهید لحاف ها و پرده های خود را بشویید چطور؟

لباسشویی 8 کیلویی 32890eu بوش

اندازه های بزرگتر معمولا 69 سانتی متر عرض دارند و می توانند 4 تا 6 کیلوگرم لباس در خود جا بدهند. حالا این شاید برای شما مناسب باشد. این مدل برای خانواده های با اعضای متوسط بهترین انتخاب خواهد بود. با این لباسشویی می توانید پرده ها و ملفحه های خودتان را نیز بشویید.

لباسشویی هایی بزرگتر از این مدل نیز وجود دارند که ظرفیت شستشوی 6 الی 8 کیلوگرم لباس در هر بار را دارند. اگر لباس های زیادی برای شستشو دارید و مدل های قبلی کفاف شستشوی شما را نمی دهند باید به سراغ اندازه های بزرگتر لباسشویی بروید. این لباسشویی ها در زمان و مصرف انرژی شما صرفه جویی می کنند.

پیشنهاد ما به شما این است که لباسشویی را براساس بودجه و فضایی که برای نصب لباسشویی دارید انتخاب کنید و اقدام به خرید آن بکنید.

لباسشویی بوش مدل 32890

همینطور شما می توانید برای تعمیرات انواع ماشین لباسشویی بوش از جمله تعمیرات لباسشویی بوش و همینطور سایر ماشین های بوش با تعمیرگاه مجاز بوش بعنوان نمایندگی تعمیرات بوش در ارتباط باشید و درباره خرید و نصب و سایر نیازهای در ارتباط با لوازم خانگی بوش از همکاران ما مشاوره دریافت کنید.

قیمت لباسشویی بوش was32890eu

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *