خدمات پس از فروش بوش

خدمات پس از فروش بوش در تهران و کرج تمامی لوازم خانگی بوش را به همشهریان عزیز تهرانی و کرجی ارائه می دهد. خدمات پس از فروش بوش با سابقه فعالیت جهانی خود در زمینه لوازم برقی جزء تاثیرگذارترین شرکت ها است. تعهد و تنوعی که در محصولات گوناگون خدمات پس از فروش بوش وجود دارد توانسته این شرکت بین المللی را به بزرگترین شرکت مطرح در سبک زندگی انسان ها تبدیل کند. شرکت بوش به عنوان تولیدکننده لوازم اتوماتیک در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان بنیانگذاری شد.

دفتر مرکزی خدمات پس از فروش بوش در شهر گرلینگن آلمان مشغول فعالیت است که در حوزه های مختلف فناوری روز دنیا از جمله فناوری های مربوط به الکترونیک و صنعت، لوازم مصرفی و عمرانی محصولات خود را به بازار ارائه می دهد. بوش در ۲۰۱۰ ۴۷,۵ میلیارد یورو فروش کرد که با رشد ۲۷ درصدی روبه رو شد و به یک سال طلایی در تولید محصولات خود دست یافت.

شرکت بوش در هر کشوری یک نمایندگی فعال و رسمی دارد که این نمایندگی رسمی به سایر نمایندگی ها مجوز فعالیت در آن کشور را اعطا می کند. البته این اعطای مجوز نمایندگی با اتخاذ مدارک معتبر و دارا بودن شرایط نمایندگی مطابق با استانداردهای شرکت بوش داده می شود. تمامی نمایندگی هایی که موفق به کسب نمایندگی رسمی بوش می شوند باید در سطح کشور پراکنده شده و خدمات خود را به همه جای آن کشور تسری بدهند.

در همین جهت نمایندگی تعمیرات بوش ریپیر نیز در تهران مرکز خدمات پس از فروش بوش را برای ارائه سرویس های مطلوب لوازم خانگی بوش به هموطنان ایرانی راه اندازی کرده است تا خدمات پس از فروش بوش را چه در زمان گارانتی لوازم خانگی بوش و چه در زمانی که گارانتی محصولات به پایان می رسد به مشتریان و متقاضیان محترم ارائه دهد.

خدمات پس از فروش بوش غرب تهران

خدمات پس از فروش بوش در تهران تمامی لوازم خانگی بوش را به همشهریان عزیز تهرانی و کرجی ارائه می دهد. بوش با سابقه فعالیت جهانی خود در زمینه لوازم برقی جزء تاثیرگذارترین شرکت ها است. تعهد و تنوعی که در محصولات گوناگون بوش وجود دارد توانسته این شرکت بین المللی را به بزرگترین شرکت مطرح در سبک زندگی انسان ها تبدیل کند. صنعت آلمان با فناوری های بوش در همه جای دنیا شناخته می شود.

ایجاد وجدان جمعی و تعهد اجتماعی بالا و همچنین محصولاتی با درجه کیفیت بالا جزئی از جهان بینی رابرت بوش را تشکیل می دادند که همه این موارد به محصولات بوش نیز تسری یافته اند. شرکت بوش در تمام سالیان فعالیت خود به تعهدات بنیانگذار خود پایبند مانده است و سعی کرده آنها را هر روز بهینه تر به مشتریان خود ارائه دهد.

خدمات پس از فروش بوش ریپیر اقدام به ارائه خدمات تعمیراتی تمامی لوازم خانگی کمپانی بوش با بالاترین کیفیت کرده است و همینطور کارشناسان این نمایندگی در هر لحظه ای آماده هستند تا اطلاعات مورد نیاز در زمینه رفع عیب های هر یک از لوازم خانگی بوش را در اختیار استفاده کنندگان از لوازم خانگی بوش قرار دهند تا بتوانید بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات را با توجه به نیاز های دستگاه های خود کسب کنید و از لوازم خانگی با کیفیت بوش نهایت لذت را ببرید.

مهم ترین اصول کاری که در مرکز خدمات پس از فروش بوش ریپیر رعایت می شود به قرار زیر است.

 • ارائه خدمات و تعمیرات باکیفیت و تعویض قطعات اصل و اورجینال
 • احترام به مشتری و عرضه همه اطلاعات مورد نیاز در زمینه تعمیرات محصولات بوش
 • به کارگیری از نیروی کار متعهد و مشتری مدار در بخش رسیدگی به نیازهای تعمیراتی دستگاه های بوش
 • پاسخگویی صبورانه به پرسش‌های مشتری های محترم
 • ارائه نرخ های شرکتی مصوب به مشتری
 • تسریع روند خدمات رسانی و تعمیرات
 • ارائه‌ همه خدمات پس از فروش با ضمانت نامه رسمی و برگه گارانتی کتبی

بعد از خرید هرکدام از محصولات بوش ، می‌توانید با برقراری تماس با مرکز خدمات پس از فروش بوش، از کمک یکی از کارشناسان نمایندگی در هنگام نصب و راه‌اندازی دستگاه، برخوردار شوید. تعمیرکاران و متخصصان مرکز خدمات پس از فروش بوش با صبر و حوصله، ضمن ارائه توضیحات برای راه اندازی هر یک از لوازم خانگی بوش، شما را تا آشنایی کامل با نحوه کارکرد دستگاه ها همراهی می کنند. همین امر باعث بالا رفتن راحتی و آرامش خاطر شما برای استفاده از خدمات پس از فروش بوش در هر لحظه ای که نیاز داشته باشید خواهید شد.

خدمات پس از فروش

بوش در ایران نیز طرفداران خاصی را دارد که حاضرند لوازم مورداستفاده خود را از محصولات بوش انتخاب کنند. انتخاب آنها خود تضمین شهرت و اعتبار این محصولات است. رضایتمندی و استقبال مشتری ها در ایران بسیار بالاست و عملکرد بوش در دستگاه های خود کاملا گواه این مطلب است.

در این مقاله می خوانید:

خدمات پس از فروش بوش غرب تهران

دریافت کارت گارانتی خدمات پس از فروش بوش

خدمات پس از فروش بوش در کرج

معتبر ترین خدمات پس از فروش بوش

خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش در ایران مجوز کار خود را از اتحادیه مرتبط دریافت کرده است و با استخدان نیروی کار متخصص و با تجربه و آموزش دیده سعی کرده است دیدگاه جهانی بوش را در داخل ایران نیز دنبال کند. لوازم خانگی بوش در ایران یکی از پرکاربردترین محصولات خانگی است رتبه خوبی در کیفیت به دست آورده است.

خدمات پس از فروش بوش با به کارگیری کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و ماهر، در طی سالیان متمادی این افتخار را دارد که بهترین و مناسب ترین مشاوره و خدمات پس از فروش را به استفاده کنندگان لوازم خانگی بوش ارائه دهد. افزون بر مهارت های زیاد تخصصی مهندسان مستقر در بوش ریپیر، استفاده از از امکانات نوین تعمیر و اصلاح، سبب شده تا کیفیت خدمات ارائه شده در مرکز خدمات پس از فروش بوش، همیشه در عالی ترین سطح خود قرار گیرد تا بوش ریپیر را در رسیدن به خواسته اصلی خود، که همانا جلب رضایت حداکثری استفاده کنندگان محصولات بوش است، کمک نماید.

نمونه هایی از خدماتی که در مرکز خدمات پس از فروش بوش تقدیم مشتری های عزیز می شود عبارتند از

 • تعمیر و تعویض قطعات همه لوازم خانگی بوش
 • تعویض قطعات ایراددار و از کار افتاده با قطعات اصلی و اورجینال
 • تأمين و فروش همه قطعات اصلی دستگاه‌ های بوش و قطعات يدكی
 • عرضه خدمات گارانتی لوازم خانگی بوش
 • مشاوره و راهنمایی عیب یابی و تعمیر هر یک از لوازم خانگی بوش
 • عقد قراردادهای خدماتی و نگهداری هر یک از لوازم خانگی بوش با شرکت‌ ها و سازمان‌ های مختلف
 • و انجام همه خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری لوازم خانگی بوش

بهتر است مصرف کنندگان لوازم خانگی بوش پیش از هر کاری برای تعمیر هر یک از دستگاه های خانگی بوش در نمایندگی های مختلف، ابتدا از معتبر بودن مرکز نمایندگی و داشتن نیروی انسانی متخصص اطمینان حاصل کنند.

با توجه به زیاد شدن گزارش‌ هایی که از سوی مصرف کنندگان لوازم خانگی بوش مبنی بر خرابی بیش از پیش دستگاه پس از تعمیر در نمایندگی های غیرمعتبر به ما می رسد، لازم است مصرف کنندگان محترم در انتخاب نمایندگی دقت کافی را داشته باشند. ضمنا در برخی موارد مشاهده شده که در برخی از این نمایندگی های غیرمعتبر، قطعه اصلی لوازم خانگی بوش بدون هیچ علتی مبنی بر خرابی و ایراد با قطعه فیک و جعلی تعویض شده است؛ حال آنکه ضرورتی به تعویض قطعه نبوده و ماشین با همان قطعه اورجینال نصبی خود دستگاه تا مدتها می توانست کار کند. برای پیشگیری از موراد این چنینی، پیشنهاد می کنیم اگر هر ایراد یا خرابی در ماشین های بوش پیش آمد، ماشین مربوطه را برای رفع عیب و تعمیر در اختیار نمایندگی های معتبر بوش قرار دهید.

شرکت خدمات پس از فروش بوش

[blockquote author=”” link=”” target=”_blank”]لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، سایدبای ساید، فر، ماکرویو بوش در بازار ایران موجود هستند و هر ساله با تکنولوژی افزوده شده به آنها فروش بالایی را در ایران نیز دارند. نمایندگی تعمیرات بوش در ایران نیز برای تامین خواسته ها و نیازهای استفاده کنندگان محصولات بوش اقدام به راه اندازی مرکزی برای پاسخگویی به مسائل مربوط به محصولات بوش به هموطنان عزیز کرده است.[/blockquote]

 

انجام تمام خدمات تعمیراتی، سرویس دهی و نگهداری محصولات بوش را به بهترین نحوی بر عهده گرفته است. اگر شما هم به دنبال مرکزی معتبر و مطمئن برای انجام تعمیرات موردنیاز خودتان درباره لوازم خانگی بوش هستید، ما افتخار همراهی شما را داریم و خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی بوش را در سراسر ایران انجام می دهیم.

Bosch-After-Sales-Service خدمات پس از فروش بوش
نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش بوش

دریافت کارت گارانتی خدمات پس از فروش بوش

شما بعد از خرید هر یک از دستگاه های خانگی بوش نیاز به دریافت گارانتی محصولات و دریافت خدمات پس از فروش بوش دارید، هر کجا باشید ما این نیاز شما را برطرف می کنیم و خدمات پس از فروش بوش را خدمات شما عرضه می کنیم. پس شما با خیال راحت می توانید نسبت به خرید محصولات بوش اقدام کنید و اگر خدای نکرده مشکلی برای هر یک از محصولات لوازم خانگی بوش پیش آمد بدانید که ما شما را تا درست شدن کامل محصول همراهی خواهیم کرد و خدمات خود را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت برای رفاه و آسایش شما ارائه خواهیم داد.

کادر فنی مستقر در نمایندگی تعمیرات بوش به ما این جرات را می دهد تا آمادگی خود را برای تعمیرات و سرویس دهی همه محصولات بوش اعلام کنیم و شبانه روزی حتی در روزهایی که تعطیل است نیازهای مربوط به تعمیرات لوازم خانگی بوش را برای شما انجام دهیم.

خدمات پس از فروش بوش در مرکز تعمیرات بوش مشتمل بر همه دستگاه های بوش است که می توان به موارد زیر اشاره نمود. دستگاه های مایکروفر (ماکروفر، ماکروویو)، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، جارو برقی، اجاق گاز و غیره مشمول طرح خدماتی ما هستند و خدمات پس از فروش بوش به همه این لوازم خانگی تعلق می گیرد.

خدمات روز تعطیل بردار نیست شما در هر زمانی که نیاز به تعمیرات داشته باشید حتی اگر روز تعطیلی باشد یا حتی اگر نصفه شب باشد می توانید با اپراتورها و همکاران متعهد ما تماس بگیرید و خواسته خود را با ما در میان بگذارید مطمئن باشید که بهترین مشاوره و پاسخگویی را از طرف همکاران ما دریافت خواهید کرد.

خدمات پس از فروش بوش در کرج

نمایندگی تعمیرات بوش با دارا بودن نیروی کار و تجهیزات حرفه ای تسهیلات منحصر به فردی را برای لوازم خانگی ارائه می دهد و زمانی که برای ارائه خدمات انجام می شود در حداقل زمان بوده و همه خدمات به دست تعمیرکاران و متخصصان محصولات بوش انجام می شود.

شما با همکاران ما تماس می گیرید و مشکل خود را مطرح می کنید و بعد از ثبت آدرس شما همکاران نمایندگی تعمیرات بوش در کمتر از آنچه فکرش را بکنید در خانه و شرکت شما حضور بهم می رسانند و نسبت به تعمیر لوازم خانگی و خواسته های شما اقدام می کنند. به Customer Service خواستید سری بزنید.

معتبر ترین خدمات پس از فروش بوش

Bosch-After-Sales-Service1 خدمات پس از فروش بوش
سازمان خدمات لوازم خانگی بوش در تهران

خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش

همه کارهای مربوط به تعمیرات در خانه یا شرکت شما انجام می شود و شما نباید لوازم خانگی خود را به نمایندگی بیاورید، آسودگی و راحتی و رفاه شما بیشتر از هر چیزی برای ما اهمیت دارد. کارشناسان ما خواسته یا مشکل شما را بررسی می کنند و راهکارهای مناسبی را برای آن پیدا می کنند و تعمیرکارهای متخصص و حرفه ای را برای برطرف کردن مشکل شما به خانه و شرکت شما می فرستند.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات بوش در محل اقامت شما تمام سعی خود را می کنند تا محصول شما را تعمیر کنند و نیازی به آوردن آن به تعمیرگاه مجاز بوش نباشد ولی در برخی مواقع به خاطر برخی مسائلی که در دستگاه شما به وجود می آید نیاز به بررسی ها و تجهیزات پیشرفته ای است که در تعمیرگاه مجاز بوش موجود است برای همین باید دستگاه شما به محل تعمیرگاه انتقال یابند تا اقدامات لازم و موردنیاز هر دستگاه در سکوی مخصوص به خود انجام شود.

همه نقل و انتقالات دستگاه شما به تعمیرگاه به عهده نمایندگی تعمیرات بوش است و جزئی از خدمات پس از فروش ما محسوب می شود و هزینه برای شما ندارد تمام هزینه هیا مربوط به این کار برعهده نمایندگی تعمیرات بوش است و شما کوچک ترین مبلغی را برای این کار نمی پردازید. مطمئن باشید ما دستگاه بوش شما را در کمترین زمان تعمیر کرده و کارهای لازم را برای بهینه تر شدن عملکرد آن انجام می دهیم و زمان اندکی به خود شما تحویل می دهیم.

[code]از سویی دیگر اگر دستگاه بوش شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد تعویض قطعات در کمترین زمان و با بهترین و باکیفیت ترین قطعه ها که ساخت خود شرکت بوش است، انجام می شود و برای هر یک از قطعات تعویضی کارت گارانتی 36 ماهه صادر می شود که به شما اطمینان می دهد در این مدت هر گونه ایرادی در این دستگاه ها به وجود بیاید نمایندگی تعمیرات بوش در خدمت شما خواهد بود و بدون دریافت هزینه ای نسبت به تعمیر و برطرف کردن ایراد اقدام خواهد کرد.[/code]

خدمات بوش

برای تعمیر، نگهداری و تعویض قطعات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریز ، ساید بای ساید بوش و هر دستگاهی از بوش که استفاده می کنید کافی است با همکاران ما تماس بگیرید شماره تماس نمایندگی تعمیرات بوش در بالا و پایین تمام صفحه های وب سایت نمایندگی تعمیرات بوش نوشته شده است تا شما به راحتی ما را پیدا کنید و اگر سوالی داشتید بپرسید، یا اگر نیاز به خدمات داشتید دریافت کنید و یا اگر لوازم خانگی شما نیاز به تعویض قطعات داشت، با قطعات فابریک بوش جایگزین کنید.

خدمات پس از فروش بوش برای تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش راه اندازی شده است. در واقع هنگامی که یکی از لوازم خانگی بوش در منزل شما با ایراد و مشکلی برخورد می کند و نیاز به تعمیرات حرفه ای دارید و به دنبال یک نمایندگی معتبر و قابل اعتماد برای تعمیر و دریافت خدمات هستید تا با خیال راحت دستگاه خودتان را به دست تعمیرکاران این حوزه که امکان تعمیر این لوازم را داشته باشند بدهید.

خدمات پس از فروش بوش که زیر مجموعه نمایندگی تعمیرات بوش ریپیر است مرکز سرویس دهی تمامی لوازم خانگی بوش را راه اندازی کرده تا مشتریان و استفاده کنندگان از محصولات بوش در صورت نیاز به تعمیرات با گروهی با تجربه و ماهر برای تعمیر دستگاه خود رو به رو باشند.

و اگر لازم باشد لوازم خانگی بوش را برای خریداران یا متقاضیان برای تعمیرات گارانتی نمایند تا اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان محصولات بوش نیز برآورده شود تا در صورتی که دوباره دستگاه با مشکل روبه رو شد بدون هیچ هزینه ای و با برگه ضمانت نامه بوش در تهران و سایر شهرهای ایران کارهای لازم برای تعمیر، تعویض قطعات هر یک از دستگاه های لوازم خانگی بوش انجام گیرد.

گارانتی محصولات در هنگام ارائه خدمات پس از فروش بوش

گارانتی همه محصولات لوازم خانگی شرکت بوش در زمان ارائه خدمات پس از فروش بوش به شما داده می شود شما باید این کارت های گارانتی را در جای مطمئنی نگهداری کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. گارانتی لوازم خانگی بوش باعث افزایش رضایتمندی و اعتماد شما به محصولات بوش می شود و افتخار این را به ما می دهید تا در بروز هر گونه مشکلی در کنار شما باشیم و دلسوزانه نسبت به رفع هر گونه مشکلی در لوازم خانیگ بوش اقدام کنیم.

در هنگام خرید هر یک از لوازم خانگی بوش به کارت گارانتی آن توجه کنید و تاریخ انقضای این کارت ها را بررسی کنید و از صحت و سقم آنها کاملا مطمئن شوید.
تا زمانی که تاریخ کارت گارانتی شما به پایان نرسیده است شما بدون کوچکترین هزینه ای خدمات پس از فروش بوش را از نمایندگی تعمیرات بوش دریافت می کنید ولی اگر این تاریخ به پایان رسیده باشد باز ما در خدمت شما هستیم و با ارجاع شما به تعمیرگاه مجاز بوش که زیرنظر نمایندگی تعمیرات بوش است خدمات پس از فروش بوش را به شما ارائه می دهیم.

در هر حالتی شما نباید نگرانی ای از بایت دریافت خدمات پس از فروش داشته باشید ما برای رفاه شما و استفاده شما از لوازم خانگی بوش در همه ایام و ساعات تمام کارهای مربوط به تعمیرات و خدمات بوش را انجام می دهیم.
خدمات بوش خدمات ال جی خدمات دوو خدمات سامسونگ

 

شماره تماس خدمات پس از فروش بوش

شعبه تجریش: 22717796-22718535 

شعبه ستارخان:44291224-44291259 

شعبه امین حضور:33444219-33444229

5 پاسخ به “خدمات پس از فروش بوش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *