تاریخچه شرکت بوش

شرکت بوش به عنوان تولیدکننده لوازم اتوماتیک در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان بنیانگذاری شد.
دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینگن آلمان مشغول فعالیت است که در حوزه های مختلف فناوری روز دنیا از جمله فناوری های مربوط به الکترونیک و صنعت، لوازم مصرفی و عمرانی محصولات خود را به بازار ارائه می دهد. بوش در ۲۰۱۰ ۴۷,۵ میلیارد یورو فروش کرد که با رشد ۲۷ درصدی روبه رو شد و به یک سال طلایی در تولید محصولات خود دست یافت.

تاریخچه کمپانی بوش آلمان

رابرت بوش وقتی جوانی بیست و پنج ساله بود کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را با دو عضو همراه بنیان گذاشت و خدماتی چون تعمیر دستگاه های تلفن، لوازم عکاسی، دستگاه های ماشین تحریر و سایر ماشین آلات را انجام می دادند. در زمان کوتاهی کارگاه تبدیل به کمپانی بین المللی سرآمدی گشت.

بنیان پیشرفت و بسط شرکت بوش بر سادگی اختراعات گذاشته شده بود و ابتکاراتی نظیر احتراق مغناطیسی به منظور موتورهای درون سوز با این بنیان ایجاد شد. شعار شرکت بوش عبارت بود از «بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می کند را از دست دهیم» شرکت بوش در حال حاضر نیز این شعار را سرلوحه کیفیت محصولاتش دارد.

همه چیز درباره کمپانی بوش

خدمات پس از فروش بوش در تهران و کرج تمامی لوازم خانگی بوش را به همشهریان عزیز ارائه می دهد. بوش با سابقه فعالیت جهانی خود در زمینه لوازم برقی جزء تاثیرگذارترین شرکت ها است. تعهد و تنوعی که در محصولات گوناگون بوش وجود دارد توانسته این شرکت بین المللی را به بزرگترین شرکت مطرح در سبک زندگی انسان ها تبدیل کند. صنعت آلمان با فناوری های شرکت بوش در همه جای دنیا شناخته می شود.

ایجاد وجدان جمعی و تعهد اجتماعی بالا و همچنین محصولاتی با درجه کیفیت بالا جزئی از جهان بینی رابرت بوش را تشکیل می دادند که همه این موراد به محصولات بوش نیز تسری یافته اند. شرکت بوش در تمام سالیان فعالیت خود به تعهدات بنیانگذار خود پایبند مانده است و سعی کرده آنها را هر روز بهینه تر به مشتریان خود ارائه دهد.

Bosch-logo-2013x824 تاریخچه شرکت بوش

نتیجه فعالیت های شرکت بوش در طی سالیان

 • درخواست برای ثبت اختراع شمع ماشین بوش 1902 .
 • نخستین کالاهای خارجی در ایالات متحده امریکا شروع شد 1909 .
 • کارکنان بوش بعد از ظهر روزهای شنبه تعطیل شدند 1910 .
 • بوش نخستین تولید کننده ماشین با سیستم برقی کامل بود 1913 .
 • نخستین وسایل برقی بوش، ماشین موزنی بوش، وارد بازار شد 1928 .
 • یخچال بوش سرآمد خط تولید لوازم خانگی مدرن بود 1933 .
 • بیمارستان رابرت بوش به مثابه یک سازمان خیریه بازگشایی شد 1936 .
 • وسایل آشپزخانه، و امکانان خانگی و نیمه صنعتی و لوازم هیدرولیک بر گستره کالاهای شرکت افزوده شد 1952.
 • تمهیدات عرضه کالاهای بوش در محلهای تازه ای در استرالیا، برزیل و هندوستان مهیا گشت 1954 .
 • وسایل آشپزخانه بوش به منظور فروش گسترده عرضه شد 1965 .
 • ای بی اس و بوش سیستمی را به صورت مشترک برای صنعت ماشین سازی بوجود آورد 1978 .
 • ساخت وسایل برقی در کارخانه سبنیتز در ساکسونی ( چکش و سنگ زاویه ای) آغاز گشت 1989 .
 • کمپانی های بازاریابی در چندین کشور اروپای شرقی (لهستان، لاتویا، مجارستان و اوکراین) شروع گشت 1992
 • نمونه وسایل برقی، مانند دستگاه مو زنی برقی در سال 1928 اختراع شد که باعث اختراع سایر اقلام گشت.
 • نخستین دریل برقی در سال 1932 و اره عمود بر در سال 1946 وارد بازار شد.
 • این اختراعات بنیان تنوع مختلفی از وسایل و لوازم را به منظور کاربردهای انواع ماشین ها مهیا نمود.
 • معرفی عایق های حفاظتی برای مهیا نمودن شرایط ماکزیمم ایمنی به منظور استفاده کننده ها 1952 .
 • طیف وسایل برقی وارد بازار لوازم خانگی و نیمه صنعتی شد. 1966.

نمایندگی فروش بوش

بوش در ایران نیز طرفداران خاصی را دارد که حاضرند لوازم مورداستفاده خود را از محصولات بوش انتخاب کنند. انتخاب آنها خود تضمین شهرت و اعتبار این محصولات است. رضایتمندی و استقبال مشتری ها در ایران بسیار بالاست و عملکرد بوش در دستگاه های خود کاملا گواه این مطلب است.

نمایندگی تعمیرات بوش در ایران مجوز کار خود را از اتحادیه مرتبط دریافت کرده است و با استخدان نیروی کار متخصص و با تجربه و آموزش دیده سعی کرده است دیدگاه جهانی بوش را در داخل ایران نیز دنبال کند. لوازم خانگی بوش در ایران یکی از پرکاربردترین محصولات خانگی است رتبه خوبی در کیفیت به دست آورده است. لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، سایدبای ساید، فر، اکرویو بوش در بازار ایران موجود هستند و هر ساله با تکنولوژی افزوده شده به آنها فروش بالایی را در ایران نیز دارند.

نمایندگی تعمیرات بوش در ایران نیز برای تامین خواسته ها و نیازهای استفاده کنندگان محصولات بوش اقدام به راه اندازی مرکزی برای پاسخگویی به مسائل مربوط به محصولات بوش به هموطنان عزیز کرده است و انجام تمام خدمات تعمیراتی، سرویس دهی و نگهداری محصولات بوش را به بهترین نحوی بر عهده گرفته است. اگر شما هم به دنبال مرکزی معتبر و مطمئن برای انجام تعمیرات موردنیاز خودتان درباره لوازم خانگی بوش هستید، ما افتخار همراهی شما را داریم و خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی بوش را در سراسر ایران انجام می دهیم.

شماره تماس شرکت رسمی بوش

گارانتی همه محصولات لوازم خانگی شرکت بوش در زمان ارائه خدمات پس از فروش بوش به شما داده می شود شما باید این کارت های گارانتی را در جای مطمئنی نگهداری کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. گارانتی لوازم خانگی بوش باعث افزایش رضایتمندی و اعتماد شما به محصولات بوش می شود و افتخار این را به ما می دهید تا در بروز هر گونه مشکلی در کنار شما باشیم و دلسوزانه نسبت به رفع هر گونه مشکلی در لوازم خانیگ بوش اقدام کنیم.

در هنگام خرید هر یک از لوازم خانگی بوش به کارت گارانتی آن توجه کنید و تاریخ انقضای این کارت ها را بررسی کنید و از صحت و سقم آنها کاملا مطمئن شوید. تا زمانی که تاریخ کارت گارانتی شما به پایان نرسیده است شما بدون کوچکترین هزینه ای خدمات پس از فروش بوش را از نمایندگی تعمیرات بوش دریافت می کنید ولی اگر این تاریخ به پایان رسیده باشد باز ما در خدمت شما هستیم و با ارجاع شما به تعمیرگاه مجاز بوش که زیرنظر نمایندگی تعمیرات بوش است خدمات پس از فروش بوش را به شما ارائه می دهیم.

در هر حالتی شما نباید نگرانی ای از بایت دریافت خدمات پس از فروش داشته باشید ما برای رفاه شما و استفاده شما از لوازم خانگی بوش در همه ایام و ساعات تمام کارهای مربوط به تعمیرات و خدمات بوش را انجام می دهیم.

bosch-servic تاریخچه شرکت بوش

شماره تلفن شرکت اصلی بوش

اگر هر زمانی به نمایندگی تعمیرات بوش نیاز داشته باشید ما در خدمت شما هستیم. برای رسترسی به ما لازم است با شماره تلفن بوش که نمایندگی رسمی بوش در ایران است تماس بگیرید و خواسته خودتان را با همکاران ما در میان بگذارید.
شماره تلفن بوش در همه صفحات وب سایت نمایندگی تعمیرات بوش درج شده تا شما راحت تر با ما در ارتباط باشید. خدمات ما شامل همه لوازم خانگی بوش است.

اگر شما نیز یکی از لوازم خانگی بوش را در منزل دارید و مدتی است که یکی از دستگاه های شما به مشکل بر خورده است کافی است تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیرات بوش تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان همکاران ما به محل سکونت شما اعزام شوند. تعمیرگاه مجاز بوش و نمایندگی مرکزی بوش با تجربه های ارزنده و منحصر به فرد خود و با کادری حرفه ای و ماهر توانسته رضایت همه مشتری های خود را جلب نماید و اطمینان خاطری فزاییده به آنها بدهید.

شرکت بوش

اگر دستگاه شما جزء لوازم خانگی بوش نیست، نگران نباشید نمایندگی ما تعمیرات همه برندهای شاخص جهانی ایرانی را پشتیبانی می کند با ما تماس بگیرید و مشکل و خواسته خودتان را به ما بگویید. ما آماده پاسخگویی به خواسته های شما برای تمام دستگاه های مطرح روز دنیا هستیم.

 

شماره تماس نمایندگی بوش

شعبه تجریش: 22717796-22718535 

شعبه ستارخان:44291224-44291259 

شعبه امین حضور:33444219-33444229

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *